Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sat 14 Aug
kl 08:00 - 20:00
Opptatt i hallen. Ronny trening leier
HIFHallen   Annet  
Sat 21 Aug
kl 10:00 - 14:00
Fotball turnering 3v3 - 4 timer
Fri 24 Sep
kl 18:00 - 22:00
Prep håndball
HIFHallen   Prep Intersport 4'er
Sat 25 Sep
kl 08:00 - 21:00
Håndball
HIFHallen   Intersport 4'errunde
Fri 22 Oct
kl 18:00 - 22:00
Prep håndball
Prep Intersport 4'er
Sat 23 Oct
kl 08:00 - 22:00
Håndball
Fri 11 Feb 2022
kl 18:00 - 22:00
Prep håndball
Prep Loppetassen Gullrunde
Sat 12 Feb 2022
kl 08:00 - 22:00
Håndball
Loppetassen Gullrunde
Fri 27 May 2022
kl 18:00 - 20:00
Konfirmasjon Grete Martinsen
Klubbhus   Annet  
Fri 19 Aug 2022
kl 18:00 - 20:00
Konfirmasjon Dennis K
Klubbhus  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sun 1 Aug
kl 12:00 - 20:00
Basket L.
  Les mer  
Sat 31 Jul
kl 14:00 - 20:00
Basket L.
  Les mer  
Sun 25 Jul
kl 18:00 - 23:00
Basket
HIFHallen   Basket  
  Les mer  
Sat 24 Jul
kl 18:00 - 23:00
Basket
HIFHallen   Basket  
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 17:00 - 20:00
Løkka barnehage - 3 timer
Sommerfest   Les mer  
Thu 10 Jun
kl 17:00 - 07:00
Løkka barnehage - 3 timer
Overnatting for førskolebarna   Les mer  
Sat 5 Jun
kl 10:00 - 20:00
Line Ludvigsen
Klubbhus   Møte  
  Les mer  
Sat 29 May
kl 08:00 - 21:30
Konfirmasjon Trond Melstein
Klubbhus   Annet  
  Les mer  
Fri 28 May
kl 18:00 - 21:00
J12 Trond Ween
Klubbhus   Handball  
  Les mer  
Tue 25 May
kl 18:00 - 21:00
J12 Trond Ween
Klubbhus   Handball  
  Les mer  
Sat 15 May
kl 10:00 - 23:00
Stian espejorde
HIFHallen   Handball  
  Les mer  
Thu 13 May
kl 16:30 - 21:30
Håndball treninger
Holter IF  
Lag som trener   Les mer  
Tue 11 May
kl 15:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Mon 10 May
kl 16:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Thu 6 May
kl 16:30 - 21:30
Håndball treninger
Holter IF  
Lag som trener   Les mer  
Tue 4 May
kl 15:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Mon 3 May
kl 16:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 18:00 - 17:00
J12 Trond Ween
Klubbhus   Handball  
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 16:30 - 21:30
Håndball treninger
Holter IF  
Lag som trener   Les mer  
Tue 27 Apr
kl 15:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 16:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 16:30 - 21:30
Håndball treninger
Holter IF  
Lag som trener   Les mer  
Tue 20 Apr
kl 15:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Mon 19 Apr
kl 16:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 16:30 - 21:30
Håndball treninger
Holter IF  
Lag som trener   Les mer  
Wed 14 Apr
kl 16:00 - 20:30
Fotballtrening
Fotball i hallen  
  Les mer  
Wed 14 Apr
kl 12:00 - 14:00
Trim for eldre
HIFHallen   Holter IF
  Les mer  
Tue 13 Apr
kl 15:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Mon 12 Apr
kl 16:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Fri 9 Apr
kl 16:00 - 21:00
Fotballtrening
Fotball i hallen  
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 16:30 - 21:30
Håndball treninger
Holter IF  
Lag som trener   Les mer  
Wed 7 Apr
kl 16:00 - 20:30
Fotballtrening
Fotball i hallen  
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 15:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Mon 5 Apr
kl 16:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Fri 2 Apr
kl 16:00 - 19:00
Fotballtrening
Fotball i hallen  
  Les mer  
Thu 1 Apr
kl 16:30 - 21:30
Håndball treninger
Holter IF  
Lag som trener   Les mer  
Wed 31 Mar
kl 21:00 - 21:30
Håndball trening GIF j05
Utleie til andre håndball klubber  
  Les mer  
Wed 31 Mar
kl 16:30 - 21:00
Fotballtrening
Fotball i hallen  
  Les mer  
Wed 31 Mar
kl 12:00 - 14:00
Trim for eldre
HIFHallen   Holter IF
  Les mer  
Tue 30 Mar
kl 15:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Mon 29 Mar
kl 16:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Fri 26 Mar
kl 16:00 - 19:00
Fotballtrening
Fotball i hallen  
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 16:30 - 21:30
Håndball treninger
Holter IF  
Lag som trener   Les mer  
Wed 24 Mar
kl 21:00 - 21:30
Håndball trening GIF j05
Utleie til andre håndball klubber  
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 16:30 - 21:00
Fotballtrening
Fotball i hallen  
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 16:30 - 21:00
Fotballtrening
Fotball i hallen  
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 12:00 - 14:00
Trim for eldre
HIFHallen   Holter IF
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 15:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 16:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Fri 19 Mar
kl 16:00 - 19:00
Fotballtrening
Fotball i hallen  
  Les mer  
Thu 18 Mar
kl 16:30 - 21:30
Håndball treninger
Holter IF  
Lag som trener   Les mer  
Wed 17 Mar
kl 21:00 - 21:30
Håndball trening GIF j05
Utleie til andre håndball klubber  
  Les mer  
Wed 17 Mar
kl 16:30 - 21:00
Fotballtrening
Fotball i hallen  
  Les mer  
Wed 17 Mar
kl 12:00 - 14:00
Trim for eldre
HIFHallen   Holter IF
  Les mer  
Tue 16 Mar
kl 15:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Mon 15 Mar
kl 16:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Sat 13 Mar
kl 18:00 - 20:00
Utleid til basket ( Augstas)
HIFHallen   Annet  
  Les mer  
Sat 13 Mar
kl 17:00 - 19:00
Anne Nyrud - 2 timer
  Les mer  
Fri 12 Mar
kl 16:00 - 19:00
Fotballtrening
Fotball i hallen  
  Les mer  
Thu 11 Mar
kl 16:30 - 21:30
Håndball treninger
Holter IF  
Lag som trener   Les mer  
Thu 11 Mar
kl 16:30 - 21:30
Håndball treninger
Holter IF  
Lag som trener   Les mer  
Wed 10 Mar
kl 21:00 - 21:30
Håndball trening GIF j05
Utleie til andre håndball klubber  
  Les mer  
Wed 10 Mar
kl 16:30 - 21:00
Fotballtrening
Fotball i hallen  
  Les mer  
Wed 10 Mar
kl 12:00 - 14:00
Trim for eldre
HIFHallen   Holter IF
  Les mer  
Tue 9 Mar
kl 15:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Tue 9 Mar
kl 15:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Mon 8 Mar
kl 16:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Mon 8 Mar
kl 16:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Sat 6 Mar
kl 18:00 - 20:00
Utleid til basket ( Augstas)
HIFHallen   Annet  
  Les mer  
Fri 5 Mar
kl 16:00 - 19:00
Fotballtrening
Fotball i hallen  
  Les mer  
Thu 4 Mar
kl 16:30 - 21:30
Håndball treninger
Holter IF  
Lag som trener   Les mer  
Wed 3 Mar
kl 21:00 - 21:30
Håndball trening GIF j05
Utleie til andre håndball klubber  
  Les mer  
Wed 3 Mar
kl 16:30 - 21:00
Fotballtrening
Fotball i hallen  
  Les mer  
Wed 3 Mar
kl 12:00 - 14:00
Trim for eldre
HIFHallen   Holter IF
  Les mer  
Tue 2 Mar
kl 15:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Mon 1 Mar
kl 16:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Sat 27 Feb
kl 18:00 - 20:00
Utleid til basket ( Augstas)
HIFHallen   Annet  
  Les mer  
Fri 26 Feb
kl 16:00 - 19:00
Fotballtrening
Fotball i hallen  
  Les mer  
Thu 25 Feb
kl 16:30 - 21:30
Håndball treninger
Holter IF  
Lag som trener   Les mer  
Wed 24 Feb
kl 21:00 - 21:30
Håndball trening GIF j05
Utleie til andre håndball klubber  
  Les mer  
Wed 24 Feb
kl 16:30 - 21:00
Fotballtrening
Fotball i hallen  
  Les mer  
Wed 24 Feb
kl 12:00 - 14:00
Trim for eldre
HIFHallen   Holter IF
  Les mer  
Tue 23 Feb
kl 15:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Mon 22 Feb
kl 16:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Sat 20 Feb
kl 18:00 - 20:00
Utleid til basket ( Augstas)
HIFHallen   Annet  
  Les mer  
Fri 19 Feb
kl 19:00 - 21:00
Fotballtrening
Holter IF  
Hr. T. Røtterud   Les mer  
Fri 19 Feb
kl 16:00 - 19:00
Fotballtrening
Fotball i hallen  
  Les mer  
Thu 18 Feb
kl 18:00 - 20:00
J13 foreldre møte
Klubbhus   Møte  
  Les mer  
Thu 18 Feb
kl 16:30 - 21:30
Håndball treninger
Holter IF  
Lag som trener   Les mer  
Wed 17 Feb
kl 21:00 - 21:30
Håndball trening GIF j05
Utleie til andre håndball klubber  
  Les mer  
Wed 17 Feb
kl 16:30 - 21:00
Fotballtrening
Fotball i hallen  
  Les mer  
Wed 17 Feb
kl 12:00 - 14:00
Trim for eldre
HIFHallen   Holter IF
  Les mer  
Tue 16 Feb
kl 15:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Mon 15 Feb
kl 16:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Sat 13 Feb
kl 18:00 - 20:00
Utleid til basket ( Augstas)
HIFHallen   Annet  
  Les mer  
Fri 12 Feb
kl 19:00 - 21:00
Fotballtrening
Holter IF  
Hr. T. Røtterud   Les mer  
Fri 12 Feb
kl 16:00 - 19:00
Fotballtrening
Fotball i hallen  
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 16:30 - 21:30
Håndball treninger
Holter IF  
Lag som trener   Les mer  
Wed 10 Feb
kl 21:00 - 21:30
Håndball trening GIF j05
Utleie til andre håndball klubber  
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 16:30 - 21:00
Fotballtrening
Fotball i hallen  
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 12:00 - 14:00
Trim for eldre
HIFHallen   Holter IF
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 15:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 16:30 - 22:30
Håndball treninger
Holter IF  
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 18:00 - 20:00
Utleid til basket ( Augstas)
HIFHallen   Annet  
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 19:00 - 21:00
Fotballtrening
Holter IF  
Hr. T. Røtterud   Les mer  
Fri 5 Feb
kl 16:00 - 19:00
Fotballtrening
Fotball i hallen  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline